טיול שלושת ערי הבירה של סרי לנקה

טיול מומלץ עבור כל אלה שאוהבים להכיר את התרבות של סרי לנקה שהיא מיוחדת עבור כל תייר. הטיול כולל לא רק יעדים היסטוריים כגון ארמונות או מצודות. טיול בסרי לנקה משלב גם טבע עם נופים פראיים, חופים יפים וגם ספארי.

מפינוואלה לדמבלה

לאחר הנחיתה ניסע לפינוואלה, ונבקר ב”בית יתומים” לפילים ומאכלס קבוצת פילים. כאן אפשר לאכיל בבקבוק את הפילונים הקטנים וגם להצטרף לפילים לטבילה בנהר המקומי.
לאחר הביקור הזה נצא לכיוון דמבולה, כדי לבקר במתחם מערות של הנזירים הבודהיסטים. היום מסתתים בארוחת ערב ולינה במלון Amaya Lake שבדמבולה.

סלע האריה

בבוקר נבקר במצודת סיגירייה, שהיא אחד משמונת פלאי התבל ומכונה בשם “סלע האריה”. דרך הסלע נטפס למצודה שסביבה גנים, ארמונות ומערכות מים. בסוף הטיול נחזור למלון בדמבולה.

תבלינים בדרך לקאנדי

נשאיר אחורה את משולש התרבותי ונמשיך לקאנדי. בדרך נסיר בגני התבלינים במטלה. זה הרגע המתאים לרכוש תבלינים למטבח שלכם. נמשיך למלון Amaya Hills בקאנדי.

הטיולים והחבילות נופש המוצגים באתר הינם דוגמאות בלבד
צרו קשר על מנת לקבל הצעת מחיר המתואמת באופן אישי לחופשת החלומות שלכם.
ליצירת קשר לחצו כאן!

אזור קאנדי

בבוקר נצא לטייל בקאנדי, נבקר במוזיאון אבני חן, בשוק המקומי במקדש השן של בודהה ובמרכז האמנים ובעלי המלאכה. בהמשך נבקר בגן הבוטאני של פרדנייה, מקום מלא בעצים, בעטלפים, מטפסים וסחלבים נדירים. בערב נחזור למלון Amaya Hills בקאנדי.

ירוק על ירוק – מטעיתה, מים ואוויר נקי בנוראליה

נעזוב את קאנדי וניסע לאזור הררי, לנוראליה, השוכנת בלב אזור מטעי התה.
נבקר בשדות התה ונעצור במפעל ליצור תה. נגיע ל- Tea Factory Hotel, שהוא מלון בוטיק, נאכל ארוחת ערב ואחר כך נצא לסיור בנוראליה או “אנגליה הקטנה”. כאן תראו בתים קולוניאליים, מסלול מרוצי סוסים, מפלי מים, גינות, מסלולי הליכה.

קולומבו בדרך לאוקיאנוס ההודי

פרד מנוראליה ואזור ההרים נרד לכיוון קולומבו הבירה. הבירה היא מרכז העסקים של סרי לנקה.
ניתן לבקר בפרלמנט ובמבני הממשל, בבזאר ובפאטיה. העיר היא עיר מודרנית ותוססת.
את הלילה נעבור במלון Blue Water Hotel שעל חוף האוקיאנוס ההודי.

חוף נהר ודגים

בבוקר ניסע לבאלפיטיה, לשייט בנהר ובלגונת המנגרובים ומשם נחזור למלון כדי לבלות אחר צהריים חופשי בבריכה ובים.

להתראות בינתיים

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לשדה התעופה לקראת הטיסה לארץ.