אודות

אודות החברה

חברת “יוניגלוב סרי לנקה” מציע כל השירותים הדרושים לתייר הישראלי שמחפש נופש או טיול לסרי לנקה. לחברה שלנו שני יתרונות חשובים מול חברות תיירות אחרות: קודם כל שאנו מארגנים טיולים וחבילות נופש אך ורק לסרילנקה ומלדיבים ועקב זאת אנו מכירים מקרוב כל המקומות באי ומסוגלים לארגן חופשה מוצלחת לכל הסוגים של תיירים. יתרון השני הוא שרק לנו יש משרדים ומדריכים דוברי עברית אשר יושבים בסרי לנקה ויכולים לעזור לתיירים בכל רגע.

לפני כ-15 שנים יצאה חבורת צעירים לטיול בדרום מזרח אסיה ובין השאר הגיעו לסרי לנקה. האי שבה את ליבם והם השתקעו בו ולאחר הכרות מעמיקה עם נפלאות סרי לנקה פתחו חברת טיולים בשם “יוניגלוב סרי לנקה”. מאחר שהחבורה חיה באי הקסום עד היום הם הפכו למומחים רציניים ביותר למקומות ששווה לבקר בהם ולחוויות המיוחדות שנופי סרי לנקה מעניקים לתיירים. חברת “יוניגלוב סרי לנקה” מתמחה בארגון חבילות נופש ירח דבש, נופש המשלב ספורט אתגרי וטיולים לקבוצות מאורגנות.

המדריכים שעובדים בחברה מומחים ובעלי ניסיון רב בהדרכת טיולים ובמיוחד בסרי לנקה. בתור ישראלים שחיים באי שנים רבות ומכירים ומבינים את נפש התייר הישראלי הם יודעים להרכיב חבילת נופש או טיול סרי לנקה לכל דורש לפי מידותיו רצונותיו ויכולותיו הכלכליות. החברה מתחייבת לליווי אישי מרגע הנחיתה ועד להמראה הביתה.

נופי האי משגעים ביופיים, השקיעות רומנטיות הים בצידו האחד של האי שקט ומתאים לשחייה ובצידו השני גלי האוקיאנוס מתאימים לגלישת גלים. את כל הנתונים הללו רתמו מדריכי החברה המנוסים לטובת התייר הישראלי גם לזה שרוצה נופש רגוע ומפנק וגם לזה שרוצה ריגושים והרבה פולקלור מקומי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button