טיול טבע בסרי לנקה

מדובר על טיול לסרילנקה עבור כל מי אוהב טבע ורוצה לראות ולהרגיש מקרוב את הסודות של אי. מספר בעלי החיים שחיים בסרי לנקה הוא אדיר: ציפורים, נחשים, יונקים, פרפרים ודגים בעשרות ומאת סוגים. כל אלה לא חיים רק בשמורות הטבע של האי אלא ברוב המקומות שבהם מבקרים התיירים . ידוע שעל פני השטח של סרי לנקה חי וקיים יער טרופי טבעי המאכלס את המגוון העצום של בעלי החיים ושל הצמחייה. באי ישנם מספר שמורות מפורסמות: וילפאטו, מישור הורטון, ויאלה , סינהרגה ומינאראיה.
שמורת וילפאטו נמצאת בצפון מערב סרילנקה, ומאפשרת לתיירים ולקהל, טיול מודרך ברכב, (בהזמנה מראש). בשמורה הגדולה הזאת חיים פילים, נמרים, ציפורים ותנינים.

מישור הורטון ויאלה

שמורת מישור הורטון ממוקמת בגובה 2000 מטר ובה יער קדמון מכוסה בערפל. בשמורה אגמים שלידם נראה איילים רבים. בתוך היער חי זן מיוחד של קופים וגם נמרים. ניתן לטייל בתוך השמורה על גבי סוסים, אופניים או פשוט ללכת.
מקום מעולה להסתכלות בנמרים, פילים, ציפורים וזוחלים הוא השמורה יאלה. בעבר השמורה הייתה שטח ציד.

אזור קאנדי

נבקר בגנים הבוטאניים הגדולים של פרדנייה. במקום ביתן סחלבים מרהיב, המון עצים, עטלפים ומטפסים.
בסוף הביקור נחזור למלון Amaya Hills בקאנדי וכמובן שאפשר להמשיך ליהנות מערב נפלא בבית המלון, כי ידוע שירח דבש בסרילנקה זאת חוויה יוצאת דופן.

הטיולים והחבילות נופש המוצגים באתר הינם דוגמאות בלבד
צרו קשר על מנת לקבל הצעת מחיר המתואמת באופן אישי לחופשת החלומות שלכם.
ליצירת קשר לחצו כאן!

ביקור בנוראליה

מקאנדי ניסע עד לנוראליה, הנמצאת במרכז אזור של מטעי תה נסייר במפעל לתה ונוכל לראות איסוף עלי התה הציילוני בשדות הסמוכים.
ארוחת הערב תהיה במלון בוטיק, Tea Factory Hotel, שהוא בעצם מפעל תה ישן אשר הומר למלון. בערב נצא לטייל בנוראליה. נוראליה מכונה גם “אנגליה הקטנה” בזכות הבניינים בסגנון קולוניאלי, מסלולי המרוצים לסוסים ועוד .מחוז זה משופע במסלולי הליכה ובמפלים. האקלים כאן נפלא: האוויר נקי, בערב אפילו קריר.

רמת הורטון

למחרת נצא מהמלון לכיוון השמורה בשם רמת הורטון, הנמצאת (כ-2000 מטר גובה). בשמורה יש יער עתיק שבתוכו אגמים, עדרי איילים, קופים, ציפורים ונמרים.
לאחר הליכה בת 3 שעות נגיע ל”סוף העולם” מקום של תצפית מרהיבה. בדרך לתצפית נתענג מהמפלים ומהצמחייה. לאחר מכן ניסע למלון כדי לאכול ולנוח.

יער הגשם

בבוקר נרד מנוראליה ל קיטוגלה שעל החוף. כאן נבקר במתחם מערות קדומות. הנהר מאפשר ראפטינג ברמות שונות.
ניסע לשמורה בשם סינהראגה, השמורה מכוסה ביער גשם המשמש בית לנמרים, לפילים, סחלבים וציפורים רבות. נגיע לבית מלון הנמצא ליד השמורה ושם נקבל ארוחת הערב וננוח.

הג’ונגל והאוקיינוס ההודי

בבוקר נצא למסלול רגלי קצר בסינהרגה, מלאה בצמחייה וחי. נמשיך לכיוון החוף לבבואדואה, ל-Bluewater Hotel. אחר הצהריים אפשר לבלות באופן חופשי בבריכת המלון או בים ולמי שמעוניין יש אפשרות לעסוק בספורט ימי.

ים, דייגים ולגונת

בבוקר נצא ליעד הבא בילאפיטיה כדי לשוט בלגונת המנגרובים. כאן חיים ציפורים רבים כמו: אנפות, שלדגים וקורמוראנים. בסוף השיט נביט בדייגים ונקבל משתייה קלה. בערב נגיע למלון למסיבה המציינת את סוף הטיול.